Mamy ogromną przyjemność zaprosić naszych Klientów, którzy mają pociechy w wieku między 3 a 10 lat, do naszego placu zabaw, który mieści się na I poziomie Arkadii. Dzieci pod opieką rodziców mogą interaktywnie pobawić się na elektronicznej podłodze, oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym jest wiele kolorowych, atrakcyjnych zabawek, takich jak koniki, zjeżdżalnie – wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Cała przestrzeń zaaranżowana jest w przyjaznej, pastelowej kolorystyce, a przedmioty przeznaczone dla dzieci charakteryzują się najwyższą jakością i atrakcyjnością. Zabawa w naszym nowym kąciku jest bezpłatna, dzieci pozostają tam pod opieką dorosłych.

Pokój rodzinny

W trosce o rodziny z dziećmi zapewniliśmy im specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne potrzebne akcesoria. Pokoje znajdują się na parterze w pasażu Wisła oraz na poziomie pierwszym w Theatrum i przy pasażu Wisła.

Bezpłatny plac zabaw

Wszystkie maluchy w wieku 3-10 lat zapraszamy na bezpłatny plac zabaw LAMALA, który mieści się na poziomie 1. Dzieci pod opieką rodziców mogą pobawić się na interaktywnej podłodze oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym jest wiele pięknych, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, m.in.: bujaki, karuzele, zjeżdżalnie – wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia wózków dla dzieci

Wózek dla dziecka można wypożyczyć na parterze w pasażu Wisła.

 

Sala zabaw Fikołki

Na 1200 mkw działa sala zabaw dla dzieci – Fikołki. Główna atrakcja obiektu to ścianka wspinaczkowa z 12 torami do wspinania. Dzieci mogą skorzystać z labiryntu z torem przeszkód, z boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz kilku zjeżdżalni. Ponadto do dyspozycji najmłodszych jest kącik malucha, znajdujący się tuż obok kawiarni, skąd rodzice mogą obserwować swoje pociechy. W asortymencie kawiarni znajdują się przekąski, desery, naleśniki, gofry, kawa, herbata i inne napoje.

W Fikołkach znajdują się także sale tematyczne – kulinarna, taneczna i eksperymentów, gdzie odbywają się regularne warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Możliwa jest również organizacja zabaw urodzinowych w czterech dedykowanych salach, ozdobionych w dowolnych bajkowych motywach.
Organizujemy imprezy urodzinowe od kilku do nawet 40 dzieci. Najczęściej wybieraną atrakcją jest rozbijanie piniaty ze słodyczami, warsztaty rękodzieła i występ magika. Jeśli chodzi o wystrój sali, dużą popularnością cieszy się Kraina Lodu, Angry Birds, motyw z bajki Auta i Myszka Miki – wylicza Sylwia Kędzierska, menedżerka sali zabaw Fikołki.

Magiczna Kraina Arkadii to całoroczny program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Głównymi i stałymi bohaterami eventów są dwie baśniowe postaci: Arkadiusz i Arkadynka, reprezentujące skrajne, ale wzajemnie uzupełniające się charaktery. Arkadiusz to współczesny chłopiec osadzony w świecie sportu, eksperymentów i nowoczesnych technologii. Jest zabawny, ciekawy świata, z żyłką zainteresowań techniczno-elektronicznych. Racjonalista, ścisły umysł, ale sympatyczny i otwarty. Arkadynka natomiast to postać tryskająca pomysłami, kreatywna, pełna wyobraźni. Potrafi stworzyć ciekawą i magiczną rzeczywistość, charakteryzuje się zamiłowaniem do sztuk, baśni, porusza się w świecie fantazji i artyzmu. Jest miła, ciepła, kobieca, eteryczna, zwiewna, atrakcyjna… Wydarzenia różnią się od siebie tematycznie. Dzieci uczą się wielu nowych rzeczy z dziedziny humanistyki i nauk ścisłych poprzez zabawę, eksperymenty i konkursy, a jednocześnie biorą udział w nowatorskim, interaktywnym, pełnym niespodzianek i radosnych wyzwań przedsięwzięciu.

Firma Colliers International przeprowadziła badanie centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej pod kątem ich przyjazności dla rodzin z dziećmi. Arkadia została wskazana jako centrum dysponujące najlepszą ofertą dla rodzin z dziećmi, w tym szerokim wyborem sklepów z ubrankami i butami dziecięcymi, zabawkami i akcesoriami, wygodną i różnorodną strefą restauracyjną oraz kinem i rodzinnymi centrami rozrywki. Raport jest dostępny TUTAJ