Intersport

885 586 082/085/081

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Aktualności i oferty

Promocja w Intersport

Stać Cię na więcej z Intersport
Odkryj

Promocja w Intersport

Biegnij po odbiór nawet 150zł w Intersport
Odkryj

Katalog

Filtruj według
3347 Wyniki

Zapraszamy — Intersport

Salon INTERSPORT w Arkadii jest doskonale znany wszystkim amatorom sportu, aktywności fizycznej i outdoorowego stylu. Większość asortymentu stanowią produkty renomowanych producentów, takich jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Atomic, Rossignol, Speedo, Nordica, Rollerblade, Asics, Head, plus oferty specjalne tych marek, specjalnie dla INTERSPORT. Marki własne takie jak McKinley, ProTouch czy Crazy Creek, są atrakcyjną cenowo alternatywą dla droższych produktów. Dzięki temu klient może wybierać interesujące produkty na różnych poziomach cenowych.

INTERSPORT w Arkadii to atrakcyjna oferta i ekspozycja która pozwala szybko i łatwo poruszać się wśród półek z odzieżą, sprzętem i akcesoriami, to wiele nowości i liczne promocje.

Tylko tutaj najszerszy asortyment, w którym znaleźć można sprzęt i odzież dla wielu dyscyplin takich jak narty i snowboard, rowery, tenis, squash, badminton, fitness i siłownia. Ponadto wyposażenie alpinistyczne, obuwie sportowe i trekkingowe, sprzęt i odzież turystyczną itp.

Arkadia zaprasza do salonu INTERSPORT.

Sieć specjalistycznych sklepów sportowych INTERSPORT jest wiodącym uczestnikiem polskiego rynku sprzętu sportowego. W Europie i na świecie to gigant sportowy pod względem ilości sklepów oraz obrotów ze sprzedaży artykułów sportowych.

Firma działa na rynku od 1988 roku (dawniej jako MAKS Sport) i obecnie dysponuje siecią 12 salonów sprzedaży. INTERSPORT koncentruje się na dostarczaniu wymagającym klientom specjalistycznego sprzętu sportowego wysokiej jakości, umożliwiającego bezpieczne i pełne satysfakcji uprawianie sportów przez cały rok. Asortyment salonów INTERSPORT to sprzęt sportowy, akcesoria i odzież renomowanych producentów.

ASORTYMENT
Sprzęt i odzież sportowa: narty, buty narciarskie, snowboard, rowery, akcesoria rowerowe, sprzęt i odzież turystyczna, outdoor, łyżworolki, tenis, squash, badminton, fitness, siłownia, sprzęt alpinistyczny, obuwie sportowe i trekkingowe.

Nr tel. 0 801 500 502 (z tel. stacjonarnych)* koszt połączenia równy stawce za rozmowę lokalną oraz +48 12 444 8888

Do góry