Na 113 tys. mkw. powierzchni handlowej zgromadzono prawie 240 lokali, w tym 190 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Każde piętro Arkadii ma charakterystyczny główny profil:

Parter to przede wszystkim miejsce codziennych zakupów. Mieszczą się tu: hipermarket, artykuły sportowe, wyposażenie domu – sprzęt gospodarstwa domowego, multimedia, meble, artykuły dekoracyjne. Na parterze znajduje się również pięć restauracji z oddzielnym wejściem od frontu budynku wraz z ogródkiem, dostępnych niezależnie od godzin otwarcia centrum. 

Pierwsze piętro to moda i dodatki, czyli „fashion”. Tutaj znajdują się głównie sklepy odzieżowe tworzące Świat Mody. Specyfiką Arkadii jest przeznaczenie na modę całego pierwszego piętra. Odpowiedni dobór sklepów zapewnia konsumentom szeroką, przekrojową ofertę, zarówno w segmencie młodzieżowym, jak i rodzinnym, a także wybrane marki z tzw. górnej półki. Na tym samym poziomie znajduje się również food court (ogródek restauracyjny) oraz klinika medyczna ENEL-MED i fitness club Calypso.

Drugie piętro to rozrywka – multiplex Cinema City z 15 ekranami, sala zabaw Fikołki oraz salon muzyczny MX Music.

Najlepsze Marki

Oferty

Karta lojalnościowa
10%
10% na cały asortyment
Karta lojalnościowa
10%
10% na kolekcję nieprzecenioną
Karta lojalnościowa
10%
10% na cały asortyment
Karta lojalnościowa
10%
10% na produkty nieprzecenione
Karta lojalnościowa
15%
15% zniżki w każdy poniedziałek oraz bezpłatne odświeżenie jednej sztuki biżuterii przy trzecim zakupie
Karta lojalnościowa
10%
10% na cały asortyment
* Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom conditionparticular

Katalog

Filtruj według
77435 Wyniki

Aktualności i oferty

Unexpected Sales

Niespodziewane wyprzedaże w Arkadii
Odkryj
Do góry