Na 113 tys. mkw. powierzchni handlowej zgromadzono prawie 240 lokali, w tym 190 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Każde piętro Arkadii ma charakterystyczny główny profil:

Parter to przede wszystkim miejsce codziennych zakupów. Mieszczą się tu: hipermarket, artykuły sportowe, wyposażenie domu – sprzęt gospodarstwa domowego, multimedia, meble, artykuły dekoracyjne. Na parterze znajduje się również pięć restauracji z oddzielnym wejściem od frontu budynku wraz z ogródkiem, dostępnych niezależnie od godzin otwarcia centrum. 

Pierwsze piętro to moda i dodatki, czyli „fashion”. Tutaj znajdują się głównie sklepy odzieżowe tworzące Świat Mody. Specyfiką Arkadii jest przeznaczenie na modę całego pierwszego piętra. Odpowiedni dobór sklepów zapewnia konsumentom szeroką, przekrojową ofertę, zarówno w segmencie młodzieżowym, jak i rodzinnym, a także wybrane marki z tzw. górnej półki. Na tym samym poziomie znajduje się również food court (ogródek restauracyjny) oraz klinika medyczna ENEL-MED i fitness club Calypso.

Drugie piętro to rozrywka – multiplex Cinema City z 15 ekranami, sala zabaw Fikołki oraz salon muzyczny MX Music.

Najlepsze Marki

Oferty

Karta lojalnościowa
oferta specjalna
Karta lojalnościowa
5%
5% rabatu (powyżej zakupu na kwotę 250 zł)
Karta lojalnościowa

75 zł za manicure Gel Color OPI, 85 zł za manicure Gel Color OPI French (oferta ważna w poniedziałek, wtorek i środę do godz. 14.00), 42 zł za lakiery OPI (cena regularna 50 zł)

Karta lojalnościowa
10%
10% (powyżej zakupu na kwotę 700 zł)
Karta lojalnościowa
5%
5% na oprawkę przeciwsłoneczną
Karta lojalnościowa
10%
10% na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych i druga para okularów za 1 zł
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Unexpected Shopping

Unexpected Shopping
Odkryj
Do góry