Remigiusz Maciaszek

Remigiusz Maciaszek

Empik Arkadia - 2017-10-11 18:00

Ponad 400 milionów wyświetleń filmików, rzesza fanów i hejterów – kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów polskiego internetu. Na kartach książki „Cały ten Rock” (Znak) popularny youtuber opowiada o swojej karierze – od pracy na budowie, przez prowadzenie wypożyczalni kaset VHS, do roli ikony polskiego YouTube’a. Jego opowieść to po części także historia życia dzisiejszych 30 i 40-latków oraz serwisu, który w ciągu dwunastu lat stał się najważniejszym kanałem marketingu gier i pracodawcą dla tysięcy twórców. Zapraszamy na spotkanie z „Rockiem” w realu i premierę analogowego wydania jego opowieści.

Ucho Prezesa – spotkanie z aktorami

Ucho Prezesa – spotkanie z aktorami

Empik Arkadia - 2017-10-12 18:00

Ucho Prezesa” miało być eksperymentem komediowym testującym potencjał do żartowania z obecnie rządzącej ekipy. Twórcy hitu internetowego nie byli pewni, czy ktoś będzie chciał to w ogóle oglądać. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Skromny serial stał się zjawiskiem społecznym, barometrem suwerenowych nastrojów i zwierciadłem, w którym odbija się współczesna scena polityczna. Zwierciadłem nie do końca krzywym... Podczas spotkania w empiku aktorzy podpiszą DVD z pierwszym sezonem „Ucha Prezesa” (Edipresse Polska)

Piotr Pustelnik i Piotr Trybalski

Piotr Pustelnik i Piotr Trybalski

Empik Arkadia - 2017-10-16 18:00

Czternaście ośmiotysięczników w 20 lat. Trzeci Polak, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Legendarny himalaista Piotr Pustelnik po raz pierwszy opowiada swą historię o zdobywaniu najwyższych szczytów i cenie, jaką trzeba za to zapłacić. Książkę „Ja, Pustelnik. Autobiografia” (Wydawnictwo Literackie) autorstwa Piotra Pustelnika i Piotra Trybalskiego czyta się jak najlepszą powieść przygodową. Dużo w niej zwrotów akcji, przypadkowych i – jak się później okaże – przełomowych wydarzeń, radości, smutku, potyczek z przeznaczeniem i balansowania na granicy życia i śmierci. Autorzy podczas spotkania postarają się wytłumaczyć, dlaczego góry tak pociągają i co pchało Pustelnika na najwyższe szczyty świata.

Karolina Cwalina

Karolina Cwalina

Empik Arkadia - 2017-10-17 18:30

empik Arkadia, Warszawa, al. Jana Pawła II 82 Zapraszamy na spotkanie z autorką książki „Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!” (Wydawnictwo Sensus), osobą, która zaraża pasją życia i motywacją do działania. Prawniczka z wykształcenia, na co dzień Professional Certified Coach w ICF, nazywana jednym z najmłodszych coachów w Polsce. Szkoli siebie i innych, znana jest z ciężkiej pracy, która w jej przypadku zawsze przynosi wyniki. Stworzyła dwa autorskie projekty rozwojowe – „Sexy zaczyna się w głowie” oraz „Sukces zaczyna się w głowie”, a książka jest ich podsumowaniem. Podczas spotkania autorka podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o swojej strategii na życie.

Anna Dziewit-Meller

Anna Dziewit-Meller

Empik Arkadia - 2017-10-19 18:00

Dziesięciolatka na tronie, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg i wiele innych Polek, które zapisały się w historii jako wybitne i niezwykłe postaci to bohaterki najnowszej książki Anny Dziewit-Meller „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy” (Znak). Podczas spotkania z autorką będzie można posłuchać historii o dziewczynach, które nie uznawały i nie uznają słowa „niemożliwe”. Anna Dziewit-Meller – pisarka, dziennikarka, a wcześniej także liderka kobiecego zespołu rockowego Andy, ma na koncie kilka tytułów, m.in. znakomicie przyjętą przez czytelników i krytykę powieść „Góra Tajget” oraz napisaną wspólnie z mężem Marcinem Mellerem książkę o Gruzji „Gaumardżos.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Empik Arkadia - 2017-10-20 18:00

Kameralna uroczystość czy wesele na dwieście osób? Luksusowy hotel czy romantyczny plener? Suknia pożyczona czy dziedziczona z pokolenia na pokolenie? Każda para młoda staje przed koniecznością podjęcia miliona decyzji, dotyczących tego, jak ma wyglądać najważniejszy dzień ich życia. Małgorzata Rozenek-Majdan w książce „Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku!” (Pascal) radzi, co zrobić, aby przygotowania do ślubu nie stały się źródłem obezwładniającego stresu, lecz były przyjemnością i wyjątkowym czasem wzmacniającym więź między partnerami. Podczas spotkania autorka poruszy i omówi najbardziej nurtujące pytania przyszłych nowożeńców.

Do góry