Hubert Urbański – promocja gry Milionerzy

Hubert Urbański – promocja gry Milionerzy

Empik Arkadia - 2017-12-09 16:00

Nowa, polska edycja gry planszowej oparta na popularnym na całym świecie teleturnieju „Milionerzy”. Wszystkie pytania pochodzą z programu telewizyjnego TVN. Odpowiedz poprawnie na 12 pytań i zostań milionerem! Wciel się w rolę zawodnika lub prowadzącego „Milionerów” i przeżyj pełne napięcia chwile w gronie przyjaciół. Podczas spotkania w empiku będzie można spróbować swoich sił w grze o milion, którą poprowadzi Hubert Urbański.

Włodek Pawlik

Włodek Pawlik

Empik Arkadia - 2017-12-11 18:00

Płyta „Songs Without Words” (e-Muzyka) to kolejny solowy album Włodka Pawlika – znakomitego pianisty, kompozytora, laureata Grammy w kategorii jazz. Na tej płycie artysta sięgnął do swoich ulubionych standardów muzyki jazzowej i popularnej, które w sobie tylko właściwy i genialny sposób przetworzył w intymne, pełne wyrafinowania fortepianowe improwizacje.

Pokahontaz

Pokahontaz

Empik Arkadia - 2017-12-12 18:00

„REset" (MaxFloRec) to najnowszy album składu Pokahontaz, na którym znalazło się 13 hip-hopowych utworów. Trzy z nich swoją obecnością uświetnili wyjątkowi goście: Kaliber 44, Bob One oraz przedstawiciel młodego pokolenia rapu, Tymek. Za gramofonami pojawia się DJ West oraz gościnnie: DJ Bambus, DJ Samiryi i DJ Jaroz. Wszystkie nagrania zarejestrowane zostały w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Miksem płyty zajął się Magiera, masteringiem – DJ Eprom. Podczas spotkania Fokus i Rahim opowiedzą o pracy nad krążkiem oraz podpiszą płyty.

LemON

LemON

Empik Arkadia - 2017-12-13 18:00

LemON to jedna z najbardziej spektakularnych karier na polskiej scenie muzycznej ostatniej dekady. W zaledwie cztery lata dorobili się trzech płyt, rozpoznawalnego stylu i rzeszy fanów. Na spotkaniu muzycy zaprezentują swój najnowszy album „Tu”. Na krążku zawarte są liryczne ballady kontrastujące z punkową złością czy rockowym kolorem przesterowanych gitar, jak również współczesne brzmienia z wyraźnymi nawiązaniami do herosów lat 70-tych, w tym twórczości takich grup jak: Led Zeppelin czy Pink Floyd.

Zwycięzca MasterChef 2017

Zwycięzca MasterChef 2017

Empik Arkadia - 2017-12-14 18:00

„MasterChef" to widowiskowe kulinarne show, w którym kucharze amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Pełne nietuzinkowych pomysłów książki zwycięzców, to przede wszystkim podsumowanie ich ciężkiej pracy w programie. Każda z książek to także osobista podróż finalisty przez smaki swojego życia – od dzieciństwa, przez rozwój kulinarnej pasji po uczestnictwo w programie. W każdym wydaniu pojawiają się piękne zdjęcia potraw jak i nieoczywiste połączenia smakowe. Zapraszamy na spotkania ze zwycięzcą programu MasterChef, którego poznamy 11 grudnia oraz premierę jego książki, która ukaże się zaraz po emisji finałowego odcinka na antenie TVN nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Do góry