Arkadia na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, światowego lidera w zakresie certyfikacji, uzyskała czterogwiazdkowy znak jakości oferty i usług.

Czterogwiazdkowy wyróżnik ma podkreślić naszą dbałość o najwyższą jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum a Klientem. Jego uzyskanie oznacza, że dane centrum rzeczywiście poświęca Klientowi uwagę od początku do końca wizyty, oferując usługi takie jak szatnie, aplikacje na telefon komórkowy, bezpłatny i nieograniczony dostęp do WiFi, Facebooka, a także usługi z kategorii „premium”.

Moje konto

Kącik dla dzieci

Opis

Wszystkie maluchy w wieku 3-10 lat zapraszamy na bezpłatny plac zabaw, który mieści się na poziomie 1. Dzieci pod opieką rodziców mogą pobawić się na interaktywnej podłodze oferującej aż 35 różnych odsłon

Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele pięknych, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, m.in.: bujaki, karuzele, zjeżdżalnie – wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Pokój dla rodziców z dzieckiem

Opis

W trosce o rodziny z dziećmi zapewniliśmy im specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne potrzebne akcesoria. 

Pokoje znajdują się na parterze w pasażu Wisła oraz na poziomie pierwszym w Theatrum i przy pasażu Wisła.

Szafiarka

Opis

Profesjonalna stylistka, dobrze znająca ofertę Arkadii i najnowsze modowe trendy, pomoże Klientom przeanalizować dotychczasowy styl i na tej podstawie udzieli fachowych, praktycznych porad z zakresu zasad doboru krojów i kolorystyki do typu urody i sylwetki, a także konkretnej okazji czy codziennych zawodowych potrzeb.

Usługa dostępna jest dla posiadaczy arkadyjskiej Karty Stałego Klienta.

Apteka

Opis

Apteka Super-Pharm zlokalizowana jest na poziomie 0, tuż przy wejściu od ulicy Słomińskiego.

Usługi

BEZPŁATNY PARKING

W godzinach pracy centrum handlowego, przez siedem dni w tygodniu, Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu podziemnego.
Skorzystaj z usług

Wszystkie usługi

Poczta

Opis

Na terenie Arkadii mogą Państwo skorzystać z usług Urzędu Poczty Polskiej.

Ładowanie pojazdów elektrycznych

Opis

Na poziomie -1 arkadyjskiego parkingu znajduje się punkt ładowania samochodów napędzanych energią elektryczną. 

Takie auta nie zanieczyszczają powietrza, są ciche i przyjazne środowisku.

Grupa na Facebooku

Opis

Zapraszamy na profil Arkadii na portalu społecznościowym Facebook.  

Na bieżąco zamieszczane są tam informacje o aktualnościach, promocjach, trendach oraz o wszystkim tym, co każdy miłośnik zakupów powinien wiedzieć. 

Co jakiś czas dostępne są tam także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Punkt pierwszej pomocy

Opis

Bezpieczeństwo Klientów na terenie Arkadii poparte jest również odpowiednią infrastrukturą. 

Dostępne są u nas m.in. defibrylatory, które w razie potrzeby obsłużą odpowiednio wyszkoleni pracownicy centrum.

Recepcja

Opis

W naszym punkcie informacyjnym zlokalizowanym w holu głównym zwanym Theatrum, przy wejściu głównym na parterze, uzyskają Państwo wszelkie potrzebne informacje, tak by zakupy były rozrywką i przyjemnością. 

Dostępnych jest tam również wiele udogodnień sprawiających, że można poczuć się jak w czterogwiadkowym hotelu. 

W naszym punkcie informacyjnym można: skorzystać z iPada, pożyczyć parasolkę, naładować telefon komórkowy, wyrobić Kartę Stałego Klienta, wykupić kartę podarunkową, wypożyczyć wózek, zwrócić się z każdą prośbą i pytaniem.

Dla osób z niepełnosprawnością

Opis

Arkadia zapewnia 60 miejsc przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością, w tym 15 miejsc w wydzielonej strefie, oznaczonych na niebiesko. Do skorzystania z nich uprawnia specjalna karta wydawana bezpłatnie w recepcji biura dyrekcji centrum. Ponadto na terenie Arkadii istnieje możliwość wypożyczenia wózka. Miejsca dla osób z niepełnosprawnością znajdują się tuż przy wejściach do centrum na obu poziomach parkingu.

W celu ułatwienia komunikacji osobom niesłyszącym z pracownikami punktu informacyjnego Arkadii uruchomiona została usługa zdalnego Tłumacza Języka Migowego. Do skorzystania z usług tłumacza zdalnego wymagane jest urządzenie z kamerą i mikrofonem.

Winda

Opis

Infrastruktura centrum została przygotowana tak, by każdy Klient mógł swobodnie i komfortowo cieszyć się zakupami. Do dyspozycji Klientów są windy, dzięki którym można łatwo i wygodnie dotrzeć na wszystkie poziomy centrum.

Schody ruchome

Opis

Infrastruktura centrum została przygotowana tak, by każdy Klient mógł swobodnie i komfortowo cieszyć się zakupami. Dla Państwa wygody na terenie Arkadii znajdują się ruchome schody.

Apteka

Opis

Apteka Super-Pharm zlokalizowana jest na poziomie 0, tuż przy wejściu od ulicy Słomińskiego.

Strefa wypoczynku

Opis

W przerwie między zakupami zapraszamy do naszej strefy wypoczynku zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pasażu Kopernik. 

Znajdują się tam wygodne kanapy, na których mogą się Państwo zrelaksować i odpocząć czy po prostu przysiąść i porozmawiać ze znajomymi.

Bankomat

Opis

Na terenie Arkadii do Państwa dyspozycji jest 7 bankomatów, które są rozlokowane na wszystkichpoziomach centrum.

Fontanna z wodą pitną

Opis

Dla spragnionych Klientów mamy do dyspozycji fontannę z wodą pitną.  

Parasole

Opis

Parasolkę możecie Państwo wypożyczyć w naszym punkcie informacyjnym.

Poprawki krawieckie

Godziny otwarcia

  • poniedziałek : 10:00 do 22:00
  • wtorek : 10:00 do 22:00
  • środa : 10:00 do 22:00
  • czwartek : 10:00 do 22:00
  • piątek : 10:00 do 22:00
  • sobota : 10:00 do 22:00
  • niedziela : 10:00 do 21:00

Opis

Usługi krawieckie dla naszych Klientów dostępne są na poziomie -1.

Bezpłatne, nieograniczone wi-fi

Opis

Na terenie całego centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Podczas zakupów czy spotkania ze znajomymi w arkadyjskiej kawiarni można bezpłatnie korzystać z internetu.

Karta podarunkowa

Opis

Karta Podarunkowa Arkadii to wyjątkowy pomysł na prezent. Możesz nią obdarować bliskie osoby nie tylko na święta, ale także z okazji imienin, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest sympatycznym i praktycznym upominkiem dającym możliwość nieograniczonego i indywidualnego wyboru prezentów. 

Kartę podarunkową można wykupić w punkcie informacyjnym lub założyć ją przez stronę internetową https://arkadia.flex-e-card.pl/.

Karta Stałego Klienta

Opis

Arkadyjska Karta Stałego Klienta upoważnia do atrakcyjnych zniżek, rabatów i ofert specjalnych w wybranych sklepach, restauracjach i punktach usługowych, tak w Arkadii, jak i u naszych partnerów. 

Wśród tych ostatnich są m.in.: centrum rozrywki Hulakula, pracownia plastyczna Madebyyou czy Studia Tańca Rytm. 

Szczegóły oferty znajdują się w zakładce Karta Stałego Klienta. Dodatkowym atutem Karty jest możliwość skorzystania z usług arkadyjskiej stylistki

Do posiadaczy Karty Stałego Klienta co miesiąc wysyłany jest newsletter z ofertami specjalnymi. Karta posiada także swoją wersję elektroniczną, którą można wyświetlić w swojej aplikacji mobilnej Arkadii. Dodatkowo Karta Stałego Klienta jest wydawana nieodpłatnie w naszym punkcie informacyjnym.

Punkty doładowania urządzeń

Opis

W naszym punkcie informacyjnym można naładować telefon komórkowy.

Wynajem wózków dla dzieci

Opis

Wózek dla dziecka można wypożyczyć na parterze w pasażu Wisła

Kącik dla dzieci

Opis

Wszystkie maluchy w wieku 3-10 lat zapraszamy na bezpłatny plac zabaw, który mieści się na poziomie 1. Dzieci pod opieką rodziców mogą pobawić się na interaktywnej podłodze oferującej aż 35 różnych odsłon

Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele pięknych, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, m.in.: bujaki, karuzele, zjeżdżalnie – wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Sala zabaw dla dzieci

Opis

Na 1200 mkw działa sala zabaw dla dzieci – Fikołki. Główna atrakcja obiektu to ścianka wspinaczkowa z 12 torami do wspinania. Dzieci mogą skorzystać z labiryntu z torem przeszkód, z boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz kilku zjeżdżalni. Ponadto do dyspozycji najmłodszych jest kącik malucha, znajdujący się tuż obok kawiarni, skąd rodzice mogą obserwować swoje pociechy. W asortymencie kawiarni znajdują się przekąski, desery, naleśniki, gofry, kawa, herbata i inne napoje.

W Fikołkach znajdują się także sale tematyczne – kulinarna, taneczna i eksperymentów, gdzie odbywają się regularne warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Możliwa jest również organizacja zabaw urodzinowych w czterech dedykowanych salach, ozdobionych w dowolnych bajkowych motywach.
– Organizujemy imprezy urodzinowe od kilku do nawet 40 dzieci. Najczęściej wybieraną atrakcją jest rozbijanie piniaty ze słodyczami, warsztaty rękodzieła i występ magika. Jeśli chodzi o wystrój sali, dużą popularnością cieszy się Kraina Lodu, Angry Birds, motyw z bajki Auta i Myszka Miki – wylicza Sylwia Kędzierska, menedżerka sali zabaw Fikołki.

Pokój dla rodziców z dzieckiem

Opis

W trosce o rodziny z dziećmi zapewniliśmy im specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne potrzebne akcesoria. 

Pokoje znajdują się na parterze w pasażu Wisła oraz na poziomie pierwszym w Theatrum i przy pasażu Wisła.

Wypożyczalnia gier i książeczek

Opis

Z 24 gier i 26 książeczek dzieci (przedział wiekowy 2-10 lat) mogą korzystać na terenie Arkadii, a wypożyczyć można je również w recepcji. Poniżej przykłady książeczek i gier do wypożyczenia: 

1. Złota kolekcja klasycznych baśni dla dzieci 

2. Złota Kolekcja Disneya 

3. Seria książeczek BASIA 

4. Puzzle edukacyjne: 

  • ABECADŁO
  • Cyferki 
  • Świnka Peppa

Rezerwacja taksówek

Opis

Przed głównym wejściem do Arkadii znajduje się postój taksówek, które z pewnością przydadzą się niezmotoryzowanym Klientom po dużych zakupach.

Parking

Opis

Dla Klientów Arkadii dostępny jest dwupoziomowy komfortowy parking ze wszelkimi udogodnieniami. Zapewniamy 3 718 bezpłatnych miejsc na poziomach -1 i -2.

Przewidzieliśmy również specjalne miejsca dla rodzin z dziećmi. Są one odpowiednio szerokie, tak aby rodzice mogli swobodnie otworzyć drzwi od samochodu i wyjąć wszystkie potrzebne rzeczy, m.in. wózek czy nosidełko. Miejsca są oznaczone i zlokalizowane tuż przy wejściach do centrum.

Concierge

Opis

Dla wszystkich klientów Arkadii posiadających Kartę Stałego Klienta dostępna jest kolejna unikalna usługa. Z bezpłatnych porad concierge'a oraz jego pomocy w noszeniu zakupów na terenie centrum będą mogli skorzystać klienci, zgłaszając się do arkadyjskiej recepcji. Usługa jest dostępna w soboty między 16:00 a 19:00.

Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ.

Szafiarka

Opis

Profesjonalna stylistka, dobrze znająca ofertę Arkadii i najnowsze modowe trendy, pomoże Klientom przeanalizować dotychczasowy styl i na tej podstawie udzieli fachowych, praktycznych porad z zakresu zasad doboru krojów i kolorystyki do typu urody i sylwetki, a także konkretnej okazji czy codziennych zawodowych potrzeb.

Usługa dostępna jest dla posiadaczy arkadyjskiej Karty Stałego Klienta.

Zakupy ze stylistą

Opis

Jedną z unikalnych usług oferowanych przez Arkadię jest możliwość skorzystania z bezpłatnych porad profesjonalnego stylisty.

Usługa dostępna jest dla posiadaczy arkadyjskiej Karty Stałego Klienta.

Umów się na zakupy ze stylistą TUTAJ.

Do góry