ANDRZEJ JEDYNAK

22 351 90 63

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Zapraszamy — ANDRZEJ JEDYNAK

Marka Andrzej Jedynak specjalizuje się w szyciu wysokiej klasy futer, odzieży skórzanej, kożuchów oraz dodatków ze skór naturalnych. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy cenią klasykę i jednocześnie poszukują innowacyjnych rozwiązań, łączymy ponadczasowe wzornictwo z najnowszymi trendami z wybiegów. Fuzja tych dwóch przeciwieństw pozwala nam tworzyć nowoczesne i oryginalne kolekcje. Oferta marki Andrzej Jedynak jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

W naszym salonie w Arkadii oferujemy Państwu szeroką gamę wzorów i fasonów - od ponadczasowych i stonowanych, po ekstrawaganckie i wyraziste. Nowością w ofercie marki są skórzane spodnie, spódnice, szorty oraz koszule. W asortymencie znajdują się także szykowne dodatki ze skóry, futra czy wysokiej jakości dzianiny - czapki, szale, etole, tkane poncha i kamizelki, a także torebki i portfele.

Firma Andrzej Jedynak od ponad 35 lat doskonali swój warsztat. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów oraz najnowszych technologii produkty Andrzej Jedynak to gwarancja najwyższej jakości. Prawdziwa pasja oraz zaangażowanie sprawiły, że marka została zauważona i doceniona nie tylko w Warszawie, ale i całej Polsce.

Serdecznie zapraszamy!

 

Do góry