ARENART FOREVER

884 884 544

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

Karta lojalnościowa
5%

na cały asortyment

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Arenart Forever

na cały asortyment

ARENART FOREVER - promocja na biżuterię złotą

Biżuteria złota -15% za okazaniem karty programu FOREVER -20%
Odkryj

ARENART FOREVER - promocja na biżuterię brylantową

Biżuteria brylantowa -30% za okazaniem karty programu FOREVER -35%
Odkryj

Zapraszamy — ARENART FOREVER

To jest ARENART FOREVER

Tworzymy polską, rodzinną markę jubilerską, którą założyliśmy razem w 2007 roku. Kierowaliśmy się chęcią stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Przez ten czas nauczyliśmy się słuchać naszych klientów i zdobyliśmy ich zaufanie.

Projektując biżuterię wysokiej jakości niespotykaną, i w limitowanych, kolekcjach staliśmy się jubilerem rozpoznawanym z wyjątkowych wzorów…Małych dzieł sztuki.

Pasją naszego życia są podróże, które inspirują nas ciągle do tworzenia. Z każdego wyjazdu przywozimy inspiracje, które pobudzają do twórczego działania. Słowo które najlepiej nas opisuje to FOREVER jest ono zarówno częścią naszej nazwy firmy jak i filozofii.

Na zawsze, bo nasza biżuteria jest na zawsze. Towarzyszymy naszym klientom w najpiękniejszych momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości.

Pragniemy, aby te chwile radości zostały z Wami na zawsze…Zamknięte w małej brylantowej pamiątce FOREVER

e-mail: salon.arkadia@arenart.pl

www: www.arenart.pl