Bering

664 408 317

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

Karta lojalnościowa
10%
10% na cały asortyment
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Bering

10% na cały asortyment

Nowa kolekcja zegarków w salonie Bering

Satellite Wave od Citizena w salonie Bering
Odkryj

Max Rene dla Beringa

Max Rene dla Beringa

Odkryj

Zapraszamy — Bering

Pierwszy w Polsce, a także w Europie, duo koncept BERING/CITIZEN znajduje się na I piętrze w pasażu Wisła.

Bering to zegarki i biżuteria z Danii. Sprzedawane są w sklepach multibrandowych na całym świecie. Inspiracją dla zegarków Bering jest ponadczasowe piękno Arktyki połączone z elegancką prostotą duńskiego wzornictwa. Jednym z pomysłodawców marki był duński podróżnik Rene Kaerskov, który urzeczony pięknem Arktyki zainteresował nią swoich przyjaciół.

Wyroby marki Bering charakteryzują się elegancją, oryginalnością i niespotykanym wykonaniem. Przy produkcji zegarków i biżuterii użyto najlepszej jakości materiałów takich jak ceramika, szafirowe szkła oraz SWAROVSKI ELEMENTS. Minimalistyczny duński projekt, określany jako ponadczasowy design, oprawiony jest w czyste, proste formy i wzbogacony wyjątkowo delikatnymi elementami wykończenia.

CITIZEN jest nie tylko producentem zegarków o wysoce zaawansowanej technologii, ale marką, która skutecznie podejmuje technologiczne wyzwania, aby stale dostarczać światu coś lepszego. Dzięki temu, CITIZEN konstruuje zegarki, które wpasowują się w życie wszystkich ludzi, niezależnie od tego czym się zajmują. Oryginalne technologie zegarków CITIZEN wywodzą się z tego samego źródła: przełomowych badań technologicznych uwzględniających rzeczywiste potrzeby zwykłych ludzi: super trwały materiał Super Titanium ™, ultra-precyzcyjne systemy synchronizacji radiowej i satelitarnej: Radio-Controlled i Satellite Wave oraz moduł Eco-Drive, dzięki któremu zegarki zasilane są światłem (zarówno naturalnym jak i sztucznym)

Adresy email do sklepu:

BERING- sklep@beringtime.pl
CITIZEN- sklepcitizen@anyro.eu

Do góry