Bershka

783 930 090

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Zapraszamy — Bershka

Salon Bershka znajduje się w remoncie.

Salon Bershka w Arkadii to wymarzone miejsce dla młodych wiekiem i duchem wielbicieli najnowszych trendów. Powstała w 1998 marka, jedna z istotnych części hiszpańskiej grupy INDITEX, jest odpowiedzią na oczekiwania młodych, coraz bardziej wymagających klientów, doskonale zorientowanych w światowych trendach. W ofercie salonu w Arkadii można znaleźć najmodniejsze sukienki, spodnie, spódnice, jeansy, topy, szorty czy okrycia wierzchnie. Nie zabraknie również tak istotnych dodatków jak buty, torby, paski oraz biżuteria. Podstawowe linie dostępne w salonie to Bershka, BSK oraz odzież męska.

Sklep Bershka w Arkadii to przestronne, nowocześnie zaaranżowane wnętrze, które rozbrzmiewa muzyką, kusi nowoczesnymi, śmiałymi stylizacjami. Rozmieszczenie odzieży w salonie oraz pomocny, wykwalifikowany personel ułatwiają wyszukanie najbardziej atrakcyjnych strojów i stworzenie niepowtarzalnych, modnych stylizacji.

Zaprojektowany z myślą o młodej klienteli, salon Bershka w Arkadii to modne nowości, atrakcyjne kolekcje i wiele promocji dla klientów.

 

Bershka to jedna z najmłodszych marek Grupy INDITEX. Została stworzona w 1998 roku, by swym innowacyjnym podejściem do sprzedaży zaspokajać potrzeby głównie nastoletnich klientów, pragnących podążać za najnowszymi trendami w modzie. Poprzez swoje sklepy promuje luźny i odważny styl, który stanowi jedność z nieustannie zmieniającym się, awangardowym środowiskiem. Przestrzenne i nowoczesne sklepy Bershka są miejscem zetknięcia się mody, muzyki i sztuki „streetowej”.

Do góry