Cholewiński Exclusive

505 553 175

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

Karta lojalnościowa
5%
5% rabatu (powyżej zakupu na kwotę 250 zł)
Karta lojalnościowa
10%
10% (powyżej zakupu na kwotę 700 zł)
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Cholewiński Exclusive

5% rabatu (powyżej zakupu na kwotę 250 zł)

Cholewiński Exclusive

10% (powyżej zakupu na kwotę 700 zł)

Zapraszamy — Cholewiński Exclusive

Sklep CHOLEWIŃSKI to ekskluzywne torebki, teczki, portfele, paski, etui itp. wykonane ze skór naturalnych w pełnej gamie wzorów i kolorów. Tu każda Pani dopasuje torebkę do buta, a Pan znajdzie idealny portfel lub pasek.

Elegancja i perfekcja wykonania -  salon Cholewiński Exclusive w Arkadii !

Do bogatej oferty w Arkadii dołączył salon firmy specjalizującej się w niezwykle eleganckich i starannie wykonanych wyrobach galanterii skórzanej, firmy Cholewiński.
W salonie Cholewiński Exclusive nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie, oryginalne i dopracowane w najmniejszym detalu, produkty słynnej, rodzinnej firmy Cholewiński. Marka ta powstała w 1982r. Od początku swojego istnienia, najważniejszym celem jej założyciela - Jana Cholewińskiego - było tworzenie oryginalnej galanterii skórzanej charakteryzującej się najwyższą jakością, elegancją wykonania, innowacyjnym wzornictwem oraz funkcjonalnością. Dzięki latom doświadczeń i głębokiej branżowej wiedzy, nazwisko Cholewiński i produkty nim sygnowane kojarzą się z uosobieniem szyku.

Cholewiński specjalizuje się w kolekcjach skierowanych do kobiet, które cenią wysoką jakość, styl i nowoczesność. W bogatej ofercie firmy znajdują się torebki damskie, teczki, portfele i paski. Wszystkie produkty wykonane z najlepszych włoskich i polskich skór naturalnych. W ofercie sklepu znajduje się także bagaż marek Brics oraz Pablo Voyage.Do góry