Duka

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 21:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
10%

rabatu na cały asortyment z wyłączeniem AGD

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Duka

Duka

rabatu na cały asortyment z wyłączeniem AGD

Zapraszamy — Duka

SALON ZAMKNIĘTY NA CZAS REMONTUSkandynawski design cieszy się w Polsce dużą popularnością. Dlatego wszyscy zwolennicy eleganckiej prostoty i nowoczesnych rozwiązań cenią sobie ofertę salonu DUKA w Arkadii.

DUKA to przede wszystkim dbałość o serce domu, czyli kuchnię. Dlatego główna idea marki to "Kitchen Life", co oznacza, że aktywne życie rodziny skupia się właśnie w tym miejscu. Salon DUKA oferuje bardzo szeroki wybór artykułów i akcesoriów kuchennych - sztućce, porcelanę i szkło stołowe w różnorodnych liniach stylistycznych. Od prostych, ascetycznych form po finezyjnie dekorowane.

DUKA w Arkadii to idealne miejsce dla urządzających się młodych małżeństw oraz dla poszukujących idealnego prezentu. Dlatego zapewnia też coraz popularniejszą usługę, jaką jest Lista Ślubnych Prezentów.

Stylowa zastawa, sztućce, akcesoria grillowe, kuchenne artykuły dla dzieci, obrusy, serwety, expresy do kawy i designerskie drobiazgi. To tylko niewielka część oferty, jaką dla klientów przygotował salon DUKA w Arkadii.