H&M

+48 (22) 5306240

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0,1

Katalog

Filtruj według
10290 Wyniki

Zapraszamy — H&M

H&M, czyli moda i jakość po najlepszej cenie. Arkadia zaprasza do przestronnych sklepów z odzieżą, obuwiem i dodatkami dla małych i dużych klientów.

H&M to jedna z największych sieci odzieżowych na świecie, o bogatej historii sięgającej pierwszej połowy XX wieku. Wielkim atutem oferty jest różnorodność pod każdym względem, od cen, przez wzornictwo i stylistykę, po rozmiary. Klienci znajdą tu odzież klasyczną, ponadczasowe, eleganckie fasony, ubrania basic, które powinny znaleźć się w każdej garderobie. H&M w Arkadii to modne, młodzieżowe kolekcje i stroje wykonane tylko z naturalnych materiałów. To odzież dla dzieci w każdym wieku, propozycje dla mężczyzn - biznesmenów, wielbicieli casualowego stylu i młodzieżowego luzu. Arkadia poleca również liczne promocje, dzięki którym oferta jest jeszcze bardziej dostępna cenowo.

Warto również "zapolować" na limitowane kolekcje, które dla H&M tworzyli m.in. Stella McCartney, Jimmy Choo, Cavalli czy sam Karl Lagerfeld albo Versace.

H&M w Arkadii to szeroki wybór odzieży, bielizny, galanterii oraz modnego obuwia - oferta z której trzeba korzystać.

H&M to szwedzka firma odzieżowa oferująca modę damską, męską, młodzieżową i dziecięcą oraz kosmetyki i akcesoria. Firma H&M, Hennes & Mauritz powstała w Szwecji, w 1947r i jest jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Główną ideą firmy jest oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. W sklepach dostępne są ubrania projektowane przez własnych projektantów firmy, jak również powstałe przy współpracy ze znanymi projektantami (np. Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Jimmy Choo, Lanvin, Versace, Marni).