JUBITOM

(22) 313 16 37; 667671703

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

Karta lojalnościowa
10%

10% na biżuterię złotą, srebrną oraz z brylantami, gratis czyszczenie
biżuterii zakupionej w salonie, grawer od 15 znaków przy zakupie
powyżej 3000 zł

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

JUBITOM

10% na biżuterię złotą, srebrną oraz z brylantami, gratis czyszczenie
biżuterii zakupionej w salonie, grawer od 15 znaków przy zakupie
powyżej 3000 zł

Zapraszamy — JUBITOM

JUBITOM to jedna z największych polskich sieci jubilerskich licząca obecnie 27 salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski m.in. w Arkadii w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

Biżuteria oferowana przez firmę JUBITOM łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, stylowe piękno oraz perfekcyjną jakość wykonania. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe kolekcje, które uwzględniają zarówno światowe trendy mody w jubilerstwie jak również oczekiwania klientów.

W ofercie firmy biżuteria złota, srebrna, brylanty oraz obrączki.

Cenną wartością naszej firmy jest własna produkcja biżuterii powstająca w oparciu o najnowsze technologie, przy udziale doskonałych projektantów i wykwalifikowanych mistrzów jubilerstwa. Nasze salony mogą poszczycić się sprzedażą najbardziej renomowanych szwajcarskich marek zegarków. Portfolio marek zegarkowych w JUBITOM liczy około 30 brandów i jest największym w Polsce. Są to m.in. prestiżowe manufaktury takie jak ULYSSE NARDIN czy Carl F.BUCHERER poprzez OMEGĘ, LONGINESA, RADO i wiele innych. JUBITOM to marka godna zaufania, której ambicją jest oferować dobra luksusowe zapewniając przy tym najwyższy możliwy ekspercki poziom obsługi klienta, którego satysfakcja jest naszą misją. 

Do góry