Lynx Optique

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Otwierając wraz z Panem Michel Pigerol, fundatorem Lynx Optique we Francji, w 1998 roku sieć salonów Lynx Optique w Polsce, byliśmy przekonani, że w dynamicznie rozwijającej się ekonomii polskiej oczekiwania klientów będą szły w kierunku coraz wyższej jakości i bezkompromisowego profesjonalizmu.

Pomimo agresywnej cenowo polityce rynku, kierujemy się zasadą, iż nasz klient ma prawo do najnowszych technologii, najmodniejszych produktów, wysokiej jakości oraz serwisu dającego mu 100% poczucia bezpieczeństwa.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów. Najnowsze kolekcje opraw corocznie wybieramy podczas międzynarodowych targów optycznych w Paryżu i Mediolanie.

Nieustannie dążąc do rozwoju, szukamy technologicznie nowych, lepszych rozwiązań by zawsze być krok przed konkurencją.

Naszą filozofią jest głęboka pasja do produktu, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalna obsługa, jednocześnie pamiętamy o wyrafinowanych gustach i elegancji Polek. Prowokuje to konieczność rozbudzenia marzeń, spełnienia oczekiwań i zagwarantowania pełnej satysfakcji naszym klientom.

Zapraszamy do salonu Lynx Optique w Arkadii.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
LynxOptique

Lynx Optique

na oprawkę przeciwsłoneczną

LynxOptique

Lynx Optique

na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych

Promocja W Lynx Optique

W Lynx Optique okulary od 99 zł

Odkryj