Lynx Optique

(22) 351 90 42

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
5%

na oprawkę przeciwsłoneczną

Karta lojalnościowa
10%

na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

LynxOptique

Lynx Optique

na oprawkę przeciwsłoneczną

Lynx

Lynx Optique

na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych

W Lynx Optique -50% na markowe oprawki!

Już teraz w salonach Lynx Optique markowe oprawki optyczne i przeciwsłoneczne -50%! Do zobaczenia w Lynx Optique.
Odkryj

Zapraszamy — Lynx Optique

Otwierając wraz z Panem Michel Pigerol, fundatorem Lynx Optique we Francji, w 1998 roku sieć salonów Lynx Optique w Polsce, byliśmy przekonani, że w dynamicznie rozwijającej się ekonomii polskiej oczekiwania klientów będą szły w kierunku coraz wyższej jakości i bezkompromisowego profesjonalizmu.

Pomimo agresywnej cenowo polityce rynku, kierujemy się zasadą, iż nasz klient ma prawo do najnowszych technologii, najmodniejszych produktów, wysokiej jakości oraz serwisu dającego mu 100% poczucia bezpieczeństwa.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów. Najnowsze kolekcje opraw corocznie wybieramy podczas międzynarodowych targów optycznych w Paryżu i Mediolanie.

Nieustannie dążąc do rozwoju, szukamy technologicznie nowych, lepszych rozwiązań by zawsze być krok przed konkurencją.

Naszą filozofią jest głęboka pasja do produktu, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalna obsługa, jednocześnie pamiętamy o wyrafinowanych gustach i elegancji Polek. Prowokuje to konieczność rozbudzenia marzeń, spełnienia oczekiwań i zagwarantowania pełnej satysfakcji naszym klientom.

Zapraszamy do salonu Lynx Optique w Arkadii.