Pull&Bear

+48 (22) 351 98 16

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Katalog

Filtruj według
1621 Wyniki

Zapraszamy — Pull&Bear

Pull&Bear to kolejny sukces hiszpańskiej grupy INDITEX. Marka skierowana głównie do młodych ludzi działa z sukcesami już od ponad 20 lat. Salon w Arkadii oferuje wszystko, co charakterystyczne dla Pull&Bear, czyli szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej, dedykowany wszystkim, którzy cenią swobodę, wyrażanie siebie również poprzez modę. Oferta handlowa sklepu to w dużej mierze kolekcja przeznaczona dla najmłodszych klientów jeszcze nastoletnich i niewiele starszych. Ubrania i dodatki dla dziewcząt i chłopców to swobodne, radosne podejście do mody - spodnie, jeansy, topy, sukienki z naturalnych tkanin. Dla nieco starszych klientów i klientek dostępna jest odzież, która sprawdza się zarówno w pracy, jak i podczas weekendowych rozrywek. Specyficzny asortyment stanowi linia Heritage dedykowana mężczyznom nieco starszym, wykonana z wysokiej jakości materiałów, z wielką dbałością o detale.

Salon firmowy w Arkadii uzupełnia ofertę o szeroki wybór akcesoriów, biżuterii, galanterii, a także ciekawą kolekcję obuwia. Dzięki temu klient Pull&Bear znajdzie tu praktycznie wszystko i w przystępnych cenach.

 

Grupa Inditex założyła markę Pull and Bear (www.pullandbear.com) w 1991 roku. Od samego początku działalności sieć ta miała jasną wizję mody, opierającą się na umiejętności dostosowania się do potrzeb młodych ludzi. Obecnie koncepcja tej marki stała się punktem odniesienia w dziedzinie codziennych, swobodnych strojów. Główna lokalizacja znajduje się w Narón (A Coruòa).

Do góry