Smyk

22 461 00 99

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Zapraszamy — Smyk

Salon SMYK w Arkadii to miejsce lubiane przez dużych i małych. Dzieci chętnie przychodzą do SMYKA, bo znajdą tutaj największy wybór zabawek, gier i kolorowych książek. Rodzice doceniają kompleksowy asortyment, dzięki któremu pod jednym dachem kupią wiele artykułów dla najmłodszych. Zarówno ubrania, buty, jak i akcesoria czy artykuły szkolne i piśmiennicze.

SMYK to oferta odzieży i obuwia dla dzieci od 0 do 14 lat, zabawki i gry dla maluchów i nastolatków, akcesoria niemowlęce, kolekcjonerskie artykuły dla uczniów. W kompleksowej ofercie znajdą się m.in. ubrania i buty marki własnej - COLL CLUB, ale również kolekcje Barbie czy Star Wars. Stoiska z zabawkami oraz grami to Mattel czy Fisher Price dla najmłodszych oraz LEGO, Hasbro albo Egmont dla starszych amatorów gier. SMYK to bardzo atrakcyjna oferta artykułów szkolnych. Kolekcjonerskie zeszyty, ołówki, kredki i tornistry nawiązują do najpopularniejszych seriali, filmów, gier oraz najmłodszych idoli.

SMYK w CH Arkadia to największa oferta produktów, jakich potrzebuje dziecko i rodzice. Zapewnia przyjemnie spędzony czas, rozwój oraz prawdziwie modny, wygodny strój dla malucha i nastolatka.

 

SMYK to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (EM&F). Historia sieci SMYK sięga 1952 roku, kiedy to powstał popularny CeDeT – Centralny Dom Towarowy,\ mieszczący się u zbiegu ulicy Kruczej i Al. Jerozolimskich w Warszawie. Dynamiczny rozwój sieci SMYK rozpoczął się w roku 2000. Powołano wówczas samodzielną spółkę: SMYK Sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje ponad 60 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych największych miast Polski. Sklepy Smyk działają też w Rosji, na Ukrainie, w Rumunii i w Turcji.

Sieć sklepów SMYK oferuje szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat. SMYK jest jedyną w Polsce siecią sklepów, w której klient znajdzie dla dziecka „wszystko pod jednym dachem”. Wyłącznie w sieci SMYK oferowana jest marka odzieży i obuwia dziecięcego COOL CLUB, tworzona przez własny Zespół projektantów Smyka. Kolejną marką dostępną wyłącznie w sieci SMYK jest marka zabawek SMIKI. SMIKI jest kwintesencją filozofii rozwoju dziecka poprzez ciekawą i atrakcyjną zabawę. Wprowadza maluchy w świat wyobraźni i przygody, samodzielnej zabawy, jest również inspiracją do rozwoju umiejętności społecznych.

Więcej na www.smyk.com