Solar

+48 (22) 331 12 29

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Aktualności i oferty

Wyprzedaż kolekcji w Solar

Wyprzedaż do -30%

Odkryj

Zapraszamy — Solar

Solar to polska marka, która umiejętnie łączy światowe trendy, inspiracje wielką modą z oczekiwaniami klientek. Salon firmowy w Arkadii jest miejscem, w którym wybierają i kupują kobiety nowoczesne, aktywne, wierne specyficznej miejskiej elegancji. Już na pierwszy rzut oka widać, że oferowane przez tę markę kolekcje odznaczają się świetną jakością, najlepszymi materiałami i perfekcyjnym krojem. Nie na darmo firma słynie z wyjątkowych dzianin, docenianych przez klientki. Oferta salonu w Arkadii to trzy główne kolekcje sezonowe - wiosna/lato, jesień/zima i bajeczny karnawał. Ponadto Solar prezentuje asortyment atrakcyjnych dodatków - torby, okulary przeciwsłoneczne, paski oraz biżuterię.

Arkadia poleca markę Solar - piękne dzianiny, sukienki, tuniki, spodnie, kobiece, miękkie swetry, koszule oraz efektowne, stylowe dodatki.

Solar Company S.A. -polska marka modowa założona w 1989r.

Na rynku polskim firma znana jest przede wszystkim jako lider i producent dzianin, charakteryzujących się oryginalnymi wzorami, najwyższej jakości materiałami i perfekcyjnym wykończeniem.

Istota sukcesu marki jest łączenie światowych trendów z oczekiwaniami polskich klientek. Efektem tych działań są autorskie kolekcje o miejskim, a zarazem eleganckim charakterze, uzupełnione szeroką gamą akcesoriów. Każdego roku firma tworzy trzy kolekcje: wiosna - lato, jesień - zima, karnawał.

Kobiety utożsamiają markę Solar z wysoką jakością i własnym, wyrazistym stylem, ciekawą interpretacją obowiązujących trendów; cenią jakość, luksusowe materiały i nienaganne wykonanie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki Solar: www.solar-company.com.pl

Do góry