Trendy Opticians

(22) 290 87 16 / 509 007 343/123

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
20%

na okulary korekcyjne

Karta lojalnościowa
10%

na okulary korekcyjne

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

TrendyOpticians

Trendy Opticians

na okulary korekcyjne

TrendyOpticians

Trendy Opticians

na okulary korekcyjne

Nowa oferta Trendy Opticians

Oprawy kate spade new york tylko w Trendy Opticians!
Odkryj

Zapraszamy — Trendy Opticians

TRENDY OPTICIANS to unikatowa sieć salonów optycznych, w których moda i profesjonalna opieka wzroku łączą się w idealnych proporcjach. Koncept naszych salonów powstał z myślą o tych, którzy kochają modę, podążają za aktualnymi trendami i lubią wyrażać swoją osobowość za pomocą stylowych akcesoriów. Stworzyliśmy markę dla osób, które chcą wyróżniać się swoim wyglądem, cenią swobodę i spontaniczność, są aktywne w mediach społecznościowych, mają artystyczny, różnorodny styl i lubią modny luz. Kreacja i innowacja to dla nas słowa kluczowe. Jeśli szukasz unikatowych i oryginalnych produktów: modnego designu, kreatywnych wzorów, stylowych kolorów oraz innowacyjnych technologii, a okulary są dla Ciebie ważnym dodatkiem, przyjdź do nas i zacznij swoją przygodę z Trendy Opticians.

Nasza oferta obejmuje:

•Wyselekcjonowane oprawki najmodniejszych światowych marek, tj. Dolce & Gabbana, Dior, Chanel, Giorgio Armani, Michael Kors, Ralph Lauren, Persol, Oakley, Enzzo, Fuzion.

•Szeroki asortyment najnowocześniejszych soczewek okularowych.

•Innowacyjne rozwiązania w zakresie soczewek kontaktowych.

•Badanie wzroku w zakresie doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych przeprowadzane przez specjalistów w kompleksowo wyposażonych gabinetach. Gabinet znajduje się w każdym z naszych salonów, a na badanie możesz umówić się szybko i wygodnie.

•Bezpłatne konsultacje profesjonalnego stylisty, który pomaga dobrać oprawki, zgodne z najnowszymi trendami w modzie oraz Twoim charakterem i oczekiwaniami