Trendy Opticians

22 290 87 16

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
20%
20% na okulary korekcyjne dla korzystających z usługi stylisty Arkadii (w dniu świadczenia usługi)
Karta lojalnościowa
10%
10% na okulary korekcyjne
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Trendy Opticians

20% na okulary korekcyjne dla korzystających z usługi stylisty Arkadii (w dniu świadczenia usługi)

Trendy Opticians

10% na okulary korekcyjne

Zniżka na okulary w Trendy Opticians

Okulary 200 zł taniej w Trendy Opticians

Odkryj

Zapraszamy — Trendy Opticians

TRENDY OPTICIANS to unikatowa sieć salonów optycznych, w których moda i profesjonalna opieka wzroku łączą się w idealnych proporcjach. Koncept naszych salonów powstał z myślą o tych, którzy kochają modę, podążają za aktualnymi trendami i lubią wyrażać swoją osobowość za pomocą stylowych akcesoriów. Stworzyliśmy markę dla osób, które chcą wyróżniać się swoim wyglądem, cenią swobodę i spontaniczność, są aktywne w mediach społecznościowych, mają artystyczny, różnorodny styl i lubią modny luz. Kreacja i innowacja to dla nas słowa kluczowe. Jeśli szukasz unikatowych i oryginalnych produktów: modnego designu, kreatywnych wzorów, stylowych kolorów oraz innowacyjnych technologii, a okulary są dla Ciebie ważnym dodatkiem, przyjdź do nas i zacznij swoją przygodę z Trendy Opticians.

Nasza oferta obejmuje:

• Wyselekcjonowane oprawki najmodniejszych światowych marek, tj. Dolce & Gabbana, Dior, Chanel, Giorgio Armani, Michael Kors, Ralph Lauren, Persol, Oakley, Enzzo, Fuzion.

• Szeroki asortyment najnowocześniejszych soczewek okularowych.

• Innowacyjne rozwiązania w zakresie soczewek kontaktowych.

• Badanie wzroku w zakresie doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych przeprowadzane przez specjalistów w kompleksowo wyposażonych gabinetach. Gabinet znajduje się w każdym z naszych salonów, a na badanie możesz umówić się szybko i wygodnie.

• Bezpłatne konsultacje profesjonalnego stylisty, który pomaga dobrać oprawki, zgodne z najnowszymi trendami w modzie oraz Twoim charakterem i oczekiwaniami

Do góry