Wójcik

+48 720 899 526

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

Karta lojalnościowa
15%

na nową kolekcję Wójcik przy zakupach za min.100 zł

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Wójcik

na nową kolekcję Wójcik przy zakupach za min.100 zł

Zapraszamy — Wójcik

Marka Wójcik jest doskonale znana rodzicom, a także dzieciom, szczególnie tym nieco starszym, które chcą w większym stopniu decydować o swoim stylu. Główne założenia firmy, czyli wysoka jakość, dbałość o wszystkie detale oraz modne wzornictwo, doskonale widać w ofercie dostępnej w salonie firmowym w Arkadii. Asortyment marki Wójcik to zawsze ciekawe kolekcje, atrakcyjna kolorystyka i niebanalne detale. Jednocześnie firma przykłada ogromną wagę do jakości materiałów i wykonania.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci są wymagającymi klientami, nawet jeśli są jeszcze całkiem małe. Chcą nosić tylko wygodne ubrania, potem zwracają uwagę na kolory fasony i najnowsze trendy w modzie dziecięcej. Oferta marki Wójcik to wiele propozycji dla małych klientów, od wesołych, żywych kolorów i kwiatowych wzorów przez sportowy luz i styl safari, po stonowane szarości i małe, eleganckie kreacje.

Salon Wójcik w Arkadii poleca ofertę dla dzieci - od niemowlęcia do ucznia, szeroki asortyment oraz fachowy, życzliwy personel. Krótko mówiąc - satysfakcja gwarantowana.

Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej, dobrze znana dzisiejszym rodzicom i samym dzieciom. Podstawą filozofii marki Wójcik jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu. Dlatego ubrania z metką Wójcik mają tak duży wpływ na kreowanie „mody” dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Kolekcje odzieży Wójcik wyróżniają się inspirującą kolorystyką i oryginalnymi zdobieniami. Zachowują przy tym niezrównany komfort użytkowania. Wszystkie ubrania są uszyte z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość odzieży. Przy tworzeniu poszczególnych kolekcji zawsze towarzyszy nam myśl, że produkty kierujemy do bardzo wymagającego klienta, jakim są dzieci. Wysoki poziom wykonania odzieży jest tego konsekwencją.

Oferując produkty najwyższej jakości, Wójcik stara się być również wsparciem i inspiracją dla rodziców. W każdym salonie marki Wójcik można liczyć na fachowe doradztwo i uczynne osoby, które rozwiążą niejeden odzieżowy problem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu w Arkadii.

Do góry