Centrum handlowe Arkadia mieści się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 roku rocznie odwiedza około 20 mln klientów. Na 113 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 260 lokali, w tym flagowe salony najpopularniejszych marek, bogaty wybór usług oraz strefa Grand Kitchen z restauracjami wielu kuchni świata.

Parter to przede wszystkim miejsce codziennych zakupów. Mieszczą się tu: hipermarket, artykuły sportowe, wyposażenie domu – sprzęt gospodarstwa domowego, multimedia, meble, artykuły dekoracyjne. Na parterze znajduje się również pięć restauracji z oddzielnym wejściem od frontu budynku wraz z ogródkiem, dostępnych niezależnie od godzin otwarcia centrum. 

Pierwsze piętro to moda i dodatki, czyli „fashion”. Specyfiką Arkadii jest przeznaczenie na modę całego pierwszego piętra. Odpowiedni dobór sklepów zapewnia konsumentom szeroką, przekrojową ofertę, zarówno w segmencie młodzieżowym, jak i rodzinnym, a także wybrane marki z tzw. górnej półki. Na tym samym poziomie znajduje się również food court (ogródek restauracyjny) oraz klinika medyczna ENEL-MED i fitness club Calypso.

Drugie piętro to rozrywka – multiplex Cinema City z 15 ekranami, sala zabaw Fikołki oraz salon muzyczny MX Music.

Oferty

Karta lojalnościowa
5%-15%

o szczegóły zapytaj sprzedawcy

Karta lojalnościowa
10%

rabatu na cały asortyment z wyłączeniem AGD

Karta lojalnościowa
5%

rabatu (oferta nie dotyczy produktów przecenionych)

Karta lojalnościowa
10%

na cały asortyment

Karta lojalnościowa
10%

na akcesoria muzyczne

Karta lojalnościowa
5%

na instrumenty muzyczne

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Karta Podarunkowa Arkadii

Zawsze trafiony prezent
Odkryj