Gotuj z Rodzinką.pl – promocja książki z udziałem aktorów

Gotuj z Rodzinką.pl – promocja książki z udziałem aktorów

Empik Arkadia - 2018-01-05 18:00

Tydzień w boskiej kuchni! Ponad 100 przepisów na każdą okazję! Spotkania przy stole czy w kuchni to element każdego dnia, bez którego nie obejdzie się żadna zgrana rodzina. 7 dni w tygodniu, 24h na dobę kuchnia jest otwarta, również u serialowej rodziny Boskich. Czas więc na pierwszy z serii, kulinarny przewodnik po ulubionych przepisach jednego z najpopularniejszych polskich seriali: „Rodzinka.pl”. Podczas premiery książki „Gotuj z Rodzinką.pl” (Dream Books) serialowi bohaterowie opowiedzą o swoich ulubionych daniach i przepisach.

Piloci – premiera płyty Teatru Muzycznego ROMA

Piloci – premiera płyty Teatru Muzycznego ROMA

Empik Arkadia - 2018-01-07 13:00

Musical „Piloci” wyreżyserowany przez Wojciecha Kępczyńskiego w Teatrze Muzycznym Roma to pełna emocji opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego oraz Ninę – warszawską aktorkę kabaretowąi piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię. Soundtrack do musicalu „Piloci” (Universal Music Polska) to jedna z najbardziej oczekiwanych premier muzycznych nadchodzącego roku! W ramach spotkania przygotowanego wspólnie z Teatrem artyści wykonają wybrane utwory na żywo.

Krzysztof Jackowski i Krzysztof Janoszka

Krzysztof Jackowski i Krzysztof Janoszka

Empik Arkadia - 2018-01-17 18:00

Tam, gdzie policja pozostaje bezradna, do akcji wkracza Krzysztof Jackowski. Dzięki swoim niezwykłym zdolnościom wskazuje miejsca, w których znajdują się ciała samobójców i ofiar morderstw, pomaga odnaleźć zaginionych a nawet opisuje przebieg zbrodni, rozwikłując kryminalne zagadki po wielu latach. W książce „Jasnowidz na policyjnym etacie” (Wydawnictwo SQN) słynny „jasnowidz z Człuchowa” w rozmowie z funkcjonariuszem policji Krzysztofem Janoszką opowiada o tajnikach swojej pracy, głośnych sprawach, w których pomagały jego wizje, słynnych zaginięciach Iwony Wieczorek i Ewy Tylman, śmierci Andrzeja Leppera czy zastraszaniu przy próbie wyjaśnienia zabójstwa Piotra Jaroszewicza. Ta lektura zadziwia i wstrząsa jednocześnie. To niezwykłe świadectwo walki o prawdę człowieka, który nauczył się słuchać szeptu zmarłych.

Sandra Nowaczyk

Sandra Nowaczyk

Empik Arkadia - 2018-01-26 17:00

Sandra Nowaczyk urodziła się w 2000 roku w Szczecinie. Książki od zawsze były jej pasją, więc postanowiła stworzyć coś, co sama chciałaby przeczytać. Prywatnie jest stuprocentowym zodiakalnym Skorpionem, interesuje się psychologią, sportem i ezoteryką. Do pisania potrzebuje jedynie muzyki i dobrej mocnej kawy. Zapraszamy na spotkanie z Sandrą Nowaczyk, siedemnastoletnią autorką bestsellerowej powieści „Friendzone”, z okazji premiery jej najnowszej książki „Fake It” (Feeria Young).

Do góry