Hurts

Hurts

Empik Arkadia - 2017-11-20 17:00

„Desire" (Sony Music Entertainment) to czwarta w karierze płyta brytyjskiego duetu Hurts. Podczas gdy dwa pierwsze albumy Hurts zanurzone były w mrocznych, gotyckich klimatach, trzeci krążek Surrender skierował zespół na nowe, bardziej optymistyczne tory. I ten kierunek utrzymany na płycie, szczególnie w takich utworach jak Chaperone, People Like Us czy wpadający w ucho, aktualny singiel Ready To Go, zachęcający do okazywania swoich uczuć i korzystania z życia. Hurts spotkać się z fanami w empiku, aby podpisać najnowszy album „Desire”.

Iwona Guzowska

Iwona Guzowska

Empik Arkadia - 2017-11-23 18:00

Znamy Iwonę Guzowską jako wielokrotną mistrzynię świata w kick-boxingu, pierwszą Polkę, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i uzyskała tytuł Ironmana. W książce „Najważniejsza decyzja” (Wyd. Galaktyka) oprócz kariery sportowej poznajemy też sekrety trudnego dzieciństwa autorki, jej relacje z mężczyznami i związki z polityką. Całości dopełniają rozmaite rady i rozważania. Jest więc tu cała Iwona – kobieta z sercem wojownika.

Hubert Urbański – promocja gry Milionerzy

Hubert Urbański – promocja gry Milionerzy

Empik Arkadia - 2017-11-25 16:00

Nowa, polska edycja gry planszowej oparta na popularnym na całym świecie teleturnieju „Milionerzy”. Wszystkie pytania pochodzą z programu telewizyjnego TVN. Odpowiedz poprawnie na 12 pytań i zostań milionerem! Wciel się w rolę zawodnika lub prowadzącego "Milionerów" i przeżyj pełne napięcia chwile w gronie przyjaciół. Podczas spotkania w empiku będzie można spróbować swoich sił w grze o milion, którą poprowadzi Hubert Urbański.

Andrzej Kostyra

Andrzej Kostyra

Empik Arkadia - 2017-11-28 18:00

Legendarne pojedynki, najsłynniejsi pięściarze, niezwykłe historie. Nikt nie potrafi oddać ringowej atmosfery lepiej niż Andrzej Kostyra. W książce „Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu” (Wyd. SQN) najsłynniejszy komentator boksu w Polsce w swoim charakterystycznym stylu przedstawia najlepsze, najbarwniejsze i najdziwniejsze walki w historii: od pojedynków Stanleya Ketchela, polskiego „Zabójcy z Michigan”, po rekordowe finansowo starcie Mayweathera z Pacquiao. Przenieś się w fascynujący świat wielkiego boksu. Zajrzyj za kulisy legendarnych pojedynków i poznaj mnóstwo anegdot także na temat polskich mistrzów: Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Dariusza Michalczewskiego

Grzegorz Tkaczyk, Dariusz Faron, Wojciech Demusiak

 Grzegorz Tkaczyk, Dariusz Faron, Wojciech Demusiak

Empik Arkadia - 2017-11-29 18:00

Kto mógłby pokazać reprezentację piłkarzy ręcznych od kuchni lepiej niż jej kapitan? Zapraszamy na premierę książki „Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra” (Wyd. SQN) z udziałem Grzegorza Tkaczyka, Dariusza Farona i Wojciecha Denusiak, która opowiada o rewolucji, jaką przeszedł szczypiorniak w Polsce, zdradza kulisy zdobycia wicemistrzostwa świata i szuka przyczyn olimpijskiej porażki w Pekinie. Ale nie tylko. W swojej opowieści prowadzi nas przez niebezpieczny warszawski Targówek lat 80., najlepszą ligę świata oraz wielkie mecze reprezentacji i Vive aż do najbardziej dramatycznego finału Ligi Mistrzów w historii.

Do góry